Voegmedium wordt met een penseel of een houten spatel op voorwerpen van papier, karton, hout, glas, keramiek, metaal, tempex, enz. aangebracht. Ca. 1-2 mm dik. De mozaïekcolour op het nog natte oppervlak van het voegmedium druppelen. Het voegmedium bevat geen schadelijke stoffen en is in water oplosbaar. Droogtijd: 6-8 uur.
Laat je inspireren!
De vele creatieve knutselideeën en knutselinstructies zijn gratis te downloaden. Ze bevatten sjablonen en stap-voor-stap knutseltips voor alle seizoenen en gelegenheden. Naast de gedetailleerde instructies worden alle noodzakelijke knutselartikelen vermeld, die u nodig hebt voor het desbetreffende knutselidee.
Prachtige opbergmogelijkheden met een eenvoudige nieuwe techniek tevoorschijn toveren.
Beleef de unieke oppervlakte vormgeving met de nieuwe kleurtechniek Mozaïekcolour. Bepaal de grootte en vorm van je "mozaïekstenen".
Je hebt geen zin om te worstelen met kleine mozaïeksteentjes, lijm, voegspecie, enz.? Nee? Dan hebben we iets voor jou. Hier vindt je een nieuwe techniek om mozaïeksteentjes te toveren. Je kunt de vorm, grootte en kleur van de steentjes zelf kiezen, en hebt geen lijm en voegspecie nodig. Mozaïekcolour houdt op vele ondergronden zoals hout, glas, porselein, karton, papier, steen, tempex, enz. Probeer het gewoon eens uit! Je zult zien dat je er verrukt van zal zijn!
Met zijn frisse kleuren, is dit houten doosje een mooie "lentebode". Ze is geschikt voor het verpakken van kleine geschenken en attenties. Met de "mozaïekcolour" techniek kent je fantasie geen grenzen, en wordt elk doosje tot een bijzonder waardevol exemplaar!